Przyszła Jesień – Klub Malucha

11/10/2014

Floryda skąpana w słońcu, a w Polsce złoci się jesień – zabawa chłodniejszymi porami roku staje się wyzwaniem i interesującym zajęciem dla maluszków.

Dzień dzisiejszy ubrany był w kolory jesienne – pomarańczowy, żółty, zielony i brązowy.

Nauka poprzez zabawę, muzykę i sztukę jest naszą ulubioną formą spędzania czasu. Kontrolowany gwar i kram!

Zajęcia przygotowywane są tematycznie, pozwalając dzieciom poznawać i odkrywać otaczający świat poprzez reagowanie na bodźce.

W tym tygodniu najwięcej radości sprawiły zabawy z instrumentami, muzyczny ogród zabaw, bąbelkowe malowanie, rysowanie kredą i kredką oraz w ramach zasłużonego odpoczynku ‘’Klub Lego-Duplo’”.

Zajęcia dla dzieci w wieku do trzech lat, (w oddzielnej grupie) są prowadzone w naszej szkole po raz pierwszy. Program jest autorski, oparty na scenariuszach zajęć w przedszkolach polskich, a także międzynarodowych programach artystycznych. Spotkania przypominają formą klub malucha, w którym aktywnie pomagają fantastyczni rodzice.

JD

11 października 2014