Halloween 2014 – Czyli Sobotnie Strachy Na Lachy

halloween5.jpg
Halloween 2014 – czyli sobotnie strachy na lachy

Halloween jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Bawią się „duzi i mali” – przygotowania trwają miesiąc lub dłużej.

Czy łatwo dostosowujemy się do wydarzeń i świąt, które w Polsce nie są popularne lub inaczej: nie były popularne, zanim zamieszkaliśmy poza jej obszarem? Na samym początku było to zdecydowanie wyzwanie, multimedialnie interaktywnie portalowe społeczeństwo nie daje każdego roku na chwilę zapomnieć, że Halloween się zbliża.

Ja śmieję się, że z każdym rokiem dorastam do rozrywki, jaka dominuje w tym dniu – dorastam z moja córką. Wrastam w jej entuzjazm, radość i oczekiwanie. Oczekiwanie na banie się… Minęło do tej pory pięć lat, Pięć dni Halloween i na razie jesteśmy na etapie umiarkowanych strachów – z pewnością wiele przed nami.

W szkole polskiej cieszy mnie łączenie tradycji i umożliwianie dzieciom radowania się z ważnych dni, które mają pod ręką, jak również tych, które są dla nich czasami zbyt dalekie do emocjonalnego zrozumienia, a jednak tak symboliczne dla ich bliskich.

Pani Jadzia, wraz z innymi nauczycielami i rodzicami przygotowała zabawę Halloween dla „dużych i małych” w sposób przyjazny i radosny. Największą atrakcją, jak to podczas Halloween, było przebieranie w stroje ulubionych bohaterów i odgadywanie, kto jest kim.

Joanna, mama Milanyi

halloween2.jpg
halloween1.jpg


Najnowsze wpisy

KONTAKT:

(561) 234-9904

(561) 707-5783

ADRES KORESPONDENCYJNY:

8737 Wellington View Dr 

Wellington, FL 33411

SIEDZIBA SZKOŁY:

390 Sequoia Drive South
West Palm Beach, FL 33409

ADMINISTRATOR STRONY:

Panas Computers

 

© 2019 Szkola im. Mikolaja Kopernika

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now