Mikołajki

10845952_784926061580674_3363721400379041668_n.jpg
Mikołajki

Szóstego grudnia – w Polsce do dzieci przychodzi Mikołaj. Przygotowywanie butów i poranne poszukiwanie drobiazgów jest jedną z sympatyczniejszych tradycji dla maluchów.

Nasza szkoła świętowała Mikołajki dzięki uprzejmości i gościnności Klubu Amerykańsko-Polskiego 'Sobieski' w Lake Worth.

Na powitanie Świętego Mikołaja, który w tym dniu odwiedził West Palm Beach dzieci z naszej szkoły zaśpiewały polskie kolędy. Po występach niezwykły gość rozdał wszystkim dzieciom prezenty-niespodzianki.

Zabawa, prowadzona przez panią Anitę była fantastyczna, a towarzyszyły jej tańce, słodkości przygotowane przez mamy, fanty, loterie, pizza i zabawy artystyczne – tyle się działo, że nie sposób wszystko opisać. Najważniejsze, ze małym i dużym gościom bardzo się podobało i nie mogą się doczekać, by wpaść do klubu w przyszłym roku.

Dochód z imprezy został przeznaczony na potrzeby naszej szkoły!!! Dziękujemy wszystkim za wsparcie!


Najnowsze wpisy